Pärnu Log Homes® - palkmajade ning puitmajade disainmine, tootmine ja ehitamine

Meie tradistioonilised palkmajad on põhjamaade stiilis ning me pakume lihtsat võimalust kohandada oma baasmudeleid vastavalt klientide erisoovidele. Samas oleme valmis disainima Teile unikaalse erimudeli vastavalt Teie erisoovidele. Jälgime uuemaid puitmajade trende ning pakume omapoolseid lahendusi kaasaegsete energia- ja ruumisäästlike puitmajade loomisel.

Loodame, et alljärgnevad näited annavad inspiratsiooni leidmaks teil oma puitmaja idee, ning et te usaldate just meid oma idee elluviimisel!

Meie traditsioonilised palkmajad:

Meie tradistioonilised palkmajad on massiivsest männipuidust ning me kombineerime norra stiilis käsitööna tapitud palkseinu postidest ja taladest koosnevate palkkonstruktsioonidega (post & beams) ning laudisega kaetud fassaadidega.
Me saame lihtsalt kohandada oma baasmudeleid vastavalt teie erisoovidele sh saame pakkuda erinevaid katuselahendusi, uudselt disainitud Panoramic aknaid, klaaspiiretega terrasse ning erinevaid viimistlusmaterjale või detaile ja ornamente.

Huvi korral võtke palun ühendust: ggg@loghome.ee

Kliendid unikaalsed erimudelid:

Meil on pikaajalised kogemused klientidele unikaalsete puitmajade disainimisel sh arhitektuursete, tehniliste või funktsionaalsete erisoovidega arvestamisel. Kasutame kvaliteetseid puitmaterjale ning kombineerime neid kaasaegsete tehniliste lahendustega ja erimaterjalidega. Meie eesmärk on üllatada teid meie asjatundlikkusega!

Huvi korral võtke palun ühendust: ggg@loghome.ee

Meie uudse disainiga palkmajad :

PANORAMIC aknad on meie uudne disainilahendus tradistioonilistele palkmajadele. Selliste akende idee oleme saanud põhjamaisest metsast kus puude tüvede vahelt on võib leida kauni vaate ümbritsevasse loodusesse.

Huvi korral võtke palun ühendust: ggg@loghome.ee

Uued trendid ja ideed:

Need alljärgnevad mudelid on üheks näiteks püüdlustele leida lahendusi kaasaegsete puitmajade disainimisel, pakkudes läbimõeldud ruumikasutust, energiatõhusust ning paremaid võimalusi erinevatele klientidele.

Huvi korral võtke palun ühendust: ggg@loghome.ee