Protsess ideest majani

Sinu visiooni põhjal koostame joonised, valmistame nende järgi ehitise, toome selle kohale ning teeme järelhoolduse. Sellest, millistest etappidest Sinu maja ehitamine koosneb, loe altpoolt. Kui mõni küsimus jäi siiski vastuseta, võta meiega julgelt ühendust.


Visioon

Kogu ideid, pane oma mõtted paberile ja saada need meile. Sobib ka vaba käega visandatud eskiis. Kui Sa pole aga oma joonistusoskuses kindel, vali välja mõni meie poolt varem toodetud maja ja kirjelda, kuidas seda täiustaksid. Loomulikult sobib visiooni edastamiseks ka mõni internetist silma hakanud pilt.

Joonised

Esmalt töötame koos läbi Sinu esmase visiooni. Seejärel koostame eskiisjoonised ning nende põhjal kujuneb hinnapakkumine. Seejärel joonestame majast detailsed põhijoonised ning koostame Sinu maja 3D-mudeli.

Leping

Jooniste koostamise järel sõlmime lepingu. Fikseerime täpselt majakomplekti, mille Sulle tarnime, ning kirjutame lepingusse tarneaja, tööde lõpliku hinna ja tähtaja. Jagame ka omavahelise vastutuse ja koos pangaga minimeerime Sinu finantsriskid.

Tootmine

Hoiame Sind tootmisprotsessiga pidevalt kursis ja saadame Sulle maja valmimisest pilte. Loomulikult ootame Sind oma tootmisse meie töökvaliteeti tunnistama. Ühenda külaskäik näiteks nädalalõpu puhkusega Pärnus. Soovitame!

Tarne ja montaaž

Monteerimisvalmis maja transpordime veokiga Sinu ehitusobjektile. Kohapeal monteerime valmisvalatud vundamendile palkosa ning ehitame maja veekindlaks. Väljast viimistletud hoone valmimiseks kulub tavaliselt kuni 4 nädalat

Järelhooldus

Iga uus puitmaja vajab esimestel ehitusjärgsetel aastatel regulaarset hooldust. Sinu maja võimalikult pika eluea tagamiseks kontrollime vajadusel üle konstruktsioonid ja katuse ning reguleerime uksed ja väravad.

Soovitused

Sinu rahulolu on meie jaoks oluline! Loodame, et jagad meie koostööst saadud muljeid ka oma tuttavatega – nagu paljud on meid varem nii Norras, Rootsis kui ka Soomes oma tuttavatele soovitanud.